İade & Değişim Koşulları 

 

 

-  Aytuğ Peruk müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle ücretsiz değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

 

  -  Hijyen kuralları gereği; kullanılmış, parfüm, jole vs. uygulanmış, şekli bozulmuş, etiketi kopartılmış, ambalajı derforme olmuş ürünlerin kesinlikle iadesi olmamaktadır.

 

  -  Ürünlerimiz hijyenik üründür. Bu tarz ürünlerde paket açıldığında ürün orijinalliği bozulmaktadır. Tekrar satışa sunulmamaktadır. Bu sebeple paketleri bozulmuş iadeler kabul edilmemektedir.

 

  -  Ürünü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturasız hiçbir ürünün iadesi olmamaktadır. Ürünün kullanılıp kullanılmadığı tarafımızdan net bir şekilde anlaşılmaktadır.

 

  -  İade gönderdiğiniz ürünlerin satın almış olduğunuz tutarları size iade edilir. Satın aldığınız ürünlerin iade tutarlarından herhangi bir kesinti gerçekleşmez. Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

 

  -  İade veya değişim olarak gönderilen tüm kargolar müşterilerimize aittir.

 

-    İadesi reddedilen ürünlerin geri gönderim kargoları da müşterimize aittir.

 

  -  Değişim, iade ve ürün ile ilgili sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

whatsapp number